گروهی از جوانان بهائی که شدیدا تحت تاثیر دستورات محافل بهائی جهت تبلیغ بر علیه نظام جمهوری اسلامی ایران و ترویج عقاید پوچ بهائیت اقدام به اغفال کودکان و جوانان مناطق محروم شیراز کرده بودندبا هوشیاری و درایت جوانان غیور و مسلمان شهرک مهدی آباد (کتس بس ) شناسائی شده وضمن معرفی ، توسط نیروهای همیشه هوشیار انتظامی دستگیر شدند.
سه نفر از سرکردگان  فعال این گروه که روشهای تبلیغ بهائیت را در خارج از کشور فرا گرفته بودند راهی زندان شدند. آنها متهم به تبلیغ علیه نظام جمهوری اسلامی شده اند. به گفته خانواده های این کودکان محروم، این گروه علاوه بر تبلیغات سوء بر علیه نظام جمهوری اسلامی به دزدی دین و مذهب کودکانشان آمده بودند. بنابر این در این نوشتار سعی داریم تا " مفهوم دزدی دین و مذهب" و همچنین هدف تشکیلات بهائیت از این اقدام "به ظاهر انسان دوستانه" را برای هموطنان عزیز روشن کنیم.
دزدي مفهومي به جز سلب مالكيت يكسويه، يعني بدون رضايت مالك ندارد. اين پرسش در مورد بهره‌كشي نيز صدق مي‌كند. كسي كه مورد استثمار قرار مي‌گيرد چه چيزي را غير از حق مالكيت خود از دست مي‌دهد؟ "شستشوی مغزی یکی از بدترین انواع دزدی است که در پی ایجاد تغییراتی در فرد می باشد درحالیکه او خودبه علت بی اطلاعی از ماهیت طرف مقابل  راضی و موافق با آن تغییر نیست." فرد عامل (آنکه شستشوی مغزی می دهد) باید کنترل کامل بر روی هدف (کسی که مورد شستشوی مغزی قرار میگیرد) داشته باشد، تا حدی که حتی نوع غذاخوردن، خوابیدن، حمام رفتن، و سایر نیازهای اولیه فرد نیز تحت خواست و اراده ی عامل قرارمی گیرد. در عملیات شستشوی مغزی، عامل ، هویت فرد را از روی یک اسلوب معین به طور کلی از بین می برد به طوری که دیگر به رفتار و عقاید گذشته خود توجه نمی کند. بعد عامل، آن هویت از بین رفته را با مجموعه ای از رفتارها، گرایشات، و عقایدی جایگزین می کند که مورد قبول عاملان باشد.
یکی از شیوه هایی که ازجمله جنایتکارانه ترین نوع تجاوز به حقوق بشر است و مورد استفاده تشکیلات بهائیت قرار گرفته، شستشوی مغزی کودکان است. آنها با استفاده از این شیوه از خردسالی عقیده های شبه مذهبی تشکیلات که بسیار شکننده و ضربه پذیر است و در نهایت جهت انهدام روحیه حقیقت جویی مورد استفاده قرار می گیرد را به کودکان حقنه می کنند و در ابتدای جوانی هنگامی که دیگر شخصیت تشکیلاتی یک فرد شکل گرفت و ترس از طرد شدن تمام وجود او را فرا گرفت، به او می گویند که تحری حقیقت از اصول فکری بهائیت است.
خانم مهناز رئوفی این زن شیردل که با جرات تمام از بهائیت به دامن پاک اسلام بازگشت در مورد شستشوی مغزی کودکان می گوید :
" زمانی که معلم مهد کودک بهائیان شدم برنامه هایی که به من می دادند تا به بچه ها بیاموزم کاملا در راستای شستشوی مغزی آنها بود و من می دیدم که چگونه از 3 سالگی، کودکان را نسبت به اسلام و مسلمانان بدبین می کردند و مغز کوچک آنها را با خرافات و اوهامی که ارمغان بهاء( رهبر فرقه بهائیت) و عبدالبهاء بود پر می کردند و چگونه با آوردن مثالها و بیان داستانهایی، آنان را از خارج شدن از بهائیت می ترساندند و با وجود این ترس و وحشتی که در دل کودکان از انتخاب راهی به جز راه بهاء( رهبر فرقه بهائیت) می انداختند و با وحشتی که آنان از طرد شدن و اخراج شدن از خانه و خانواده داشتند، شعار بی اساس " تحری حقیقت" را سر می دادند و به ظاهر وانمود می کردند که بهائیان در پانزده سالگی پس از تحری حقیقت می توانند راه خود را انتخاب نمایند. درحالی که هیچ کدام از بهائیان حق نداشتند کتابهای سایر جوامع را مطالعه کنند، حق نداشتند کتابهای ردّیه را که بیشتر، بهائیان مسلمان شده آنها را نوشته بودند مورد مطالعه قرار دهند."
این گروه دستگیر شده که خود از فریب خوردگان تشکیلات بهائیت هستند نیز با توجه به همین نکات برای این ماموریت انتخاب شده بودند. كودكان نيروهاى مناسبی براى جذب توسط این فرقه هستند زيرا توانايى مورد پرسش قرار دادن انگيزه هاى بزرگسالان را ندارند، به راحتى مى توان آنها را با استفاده از احساساتشان گمراه كرد و به سادگى متقاعد ميشوند تا هر وظيفه اى را كه از آنان خواسته شود ، انجام دهند.
این گروه  زهرآگین ترین تعلیمات ارتجاعی و خرافاتی بهائیت را  تحت پوشش آموزش مسائل اخلاقی ،بهداشتی و تربیتی و... به این کودکان آموزش می دادند.
آنها به این کودکان تلقین می کردند که پدر و مادران شما در غفلت بزرگی قرار دارند و باید عقاید پوسیده قدیمی (یعنی اسلام ) را کنارگذاشته و به سوی آئین ها و تعالیم جدید روی آورند. امام زمان شما مدتها قبل ظهور کرد و توسط همین روحانیون و مراجع تقلید شهید شد. او بشارت یک دین جدیدی را برای شما آورده و ...  بهائیان به طور زیرکانه القاء می کنند که مسئولین نظام ، مراجع تقلید و روحانیت آنها را به شدت تحت فشار قرار داده اند و بسیاری از آنان را اعدام کرده اند.... و بسیاری از تبلیغات سوء دیگر علیه نظام جمهوری اسلامی که زیربنای ایجاد تفرقه و نفاق است را بصورت مستقیم و غیر مستقیم عنوان کرده اند.
این تلقین عقاید به روش غیر مستقیم  قبل از هر چیز، تلاشی برای بقاء نامشروع بهائیت درکشور عزیزمان ایران  است. آنها می خواستند کودکانی را که بجز پرواز در دنیای بازی، صداقت، پاکی، دوست داشتن و محبت، به چیز دیگری نمی اندیشند را به سلاخ خانه زهرآگین بهائیت ببرند که در آن، آموزش و تعلیم اصولی ضد اسلامی و ضداخلاقی تحت عنوان فعالیت انسان دوستانه تحمیل میکنند. کودکان محرومی که  بجز ظرافت و لطافت دنیای کودکی خویش به چیز دیگری نمی اندیشند.طراحان این برنامه های مسموم کننده می کوشند تا از این طریق تداوم عمر ننگین و رو به زوال خود را در آینده تضمین کنند.
همه این تقلاها نشان از استیصال و درماندگی فرقه ایست که در واپسین روزهای عمر سیاه خود، به تلاشی پرداخته است که بجز خنثی کردن دنیای شادو بازی و نشاط کودکان، راه  دیگری برای ادامه بقاء را نمی تواند برای خود بیابد.
خارج از اینکه بهائیت، چقدر قادر خواهد بود با اتکا به این شیوه ها و اجرای طرحهای ضد اسلامی، بقاء خود را ادامه دهد، بایستی در مقابل هر نوع دست درازی به دنیای آغازین کودکان توسط این فرقه و بویژه قوانین و فرامین ضد بشری آنها ایستاد. نباید گذاشت که بهائیت اینگونه طرح های تبلیغی را بر روی کودکان خردسال به اجرا بگذارد. اعتراض به تشکیلاتی که کودکان را از همان دوران چشم گشودن به دنیای دور و بر خود دچار افسردگی و تلقین عقاید می کند، یک وظیفه مهم و حیاتی فعالین و مدافعین حقوق کودکان است. والدین کودکان نیز مسئولیت بمراتب سنگین تری در قبال فرزندان خود دارند و باید در مقابلاین هجوم فکری حساسیت و اعتراض خود را نشان دهند.
جنبش دفاع از حقوق کودک در هر گوشه جامعه برای دفاع از حقوق کودک و در برابر مسئولیت انسانی و تاریخی که بر عهده دارد، باید عکس العمل نشان دهد.
تاریخ در آینده، سکوت والدین و مدافعین حقوق کودک، روشنفکران، نویسندگان و هر انسان شرافتمندی که ذره ای قلبش برای کودکان می تپد و به مسمومیت و خطرناک بودن اعتقادات این فرقه واقف و آگاه است  را تحت هیچ گونه توجیه و بهانه ای نخواهد بخشید. وظیفه و مسئولیتی بس خطیر در قبال کودکان بر عهده ماست. باید دست بهائیت را از تبلیغ مرموزانه و پنهانی کودکان کوتاه کرد. همه ما در قبال سرنوشت امروز و آینده کودکان مسئولیم.
 
دزدی عقیده توسط بهائیان درشیراز
 
دزدی عقیده توسط بهائیان درشیراز
 
.....و اما شرح ماجرای توطئه تشکیلات بهائیت چه بود ؟
+ نوشته شده توسط حقیقت در سه شنبه بیست و یکم آبان 1387 و ساعت 15:29 |

تشکیلات بهائیت از چند سال قبل طرح موذیانه ای تحت عنوان ً طرح تبلیغی مؤسسه روحی ً را تنظیم و برنامه ریزی کرده که بر اساس آن بهائیان با انجام تبلیغات گسترده و فراگیر و با نشان دادن چهره موجه و مورد قبول جامعه مبادرت به تبلیغ انفرادی اطرافیان خود نموده و با پخش جزوات و بروشورهای تبلیغی به معرفی آئین باطل و بیگانه پرور خود پرداختند.

  یکی از روشهای معرفی بهائیت بر اساس طرح روحی، اجرای طرحهای عمرانی و بهداشتی و خیریه در پوشش سازمانهای غیر دولتی بدون اشاره به مرام بهائیت می باشد.

در این طرح جوانان بهائی با فراگیری آموزشهای تنظیم شده توسط هیأت مشاورین بیت العدل (یعنی شورای رهبری بهائیت مستقر در اسرائیل) درداخل و یا خارج ایران مبادرت به تأسیس و یا نفوذ در سازمانهای غیر دولتی نموده و به محلات و مناطق فقیر نشین و آسیب پذیر و ... مراجعه کرده و با اغفال مردم آن نواحی یک سری برنامه ها یی تحت عنواین سواد آموزی، بهداشتی، هنری، و ... بویژه برای کودکان و نوجوانان تدارک می بینند.

طرح مخفیانه بهائیت برای تبلیغ از طریق طرح های عمرانی و خیریه

به تدریج و با جلب علاقه و اطمینان مردم، زمینه لازم را برای آمادگی ذهنی در آنها برای پذیرش آئین جدید بهائیت، به جای اسلام  فراهم می نمایند و افراد از قبل شناسایی شده و مستعد را به جلسات و محافل بهائیت دعوت می کنند.  

+ نوشته شده توسط حقیقت در دوشنبه بیستم آبان 1387 و ساعت 14:11 |

با همکاری محفل ملی بهائیان ایران (معروف به یاران ایران مستقر در تهران) و با برنامه ریزی هیأت مشاورین قاره ای بهائیت (مستقر در اسرائیل) گروهی از جوانان داوطلب بهائی ایرانی انتخاب شده و به کشور امارت متحده عربی (دبی) اعزام گردیدند.

زمینه سازی بهائیت برای اجرای طرح در خارج از کشور-دبی

 این افراد تحت آموزشهای فشرده و برنامه ریزی شده با نحوه اجرای طرح مؤسسه روحی آشنا گردیده و هفت کتاب آموزشی روحی و نحوه آموزش دادن به غیر بهائیان را فرا گرفتند

علاوه  برآن نحوه اجرای طرحهای پوششی برای تبلیغ بهائیت بدون حساس کردن عقاید مذهبی مردم ایران توسط مبلغان بهائی به آنان آموزش داده شد.

 آموزشهای پوششی چه بود؟

مشارکت مخفیانه و نفوذی در طرحهای بهداشتی، عمرانی، هنری و پرورشی کودکان، سواد آموزیََََََ، بهزیستی و...

طرح عملیاتی پوششی از طریق سازمانهای غیر دولتی و یا مؤسسات وابسته به سازمان ملل متحد و مؤسسات خیریه باشد.

-  حفظ ظاهر و پوشش اسلامی برای فریب دادن مردم

عدم معرفی خود به عنوان بهائی برای جلوگیری از خشم و ممانعت مردم از فعالیت آنان

سعی در نفوذ قلبی در جوانان و نوجوانان و سپس خانواده آنان

ظاهر سازی و نشان دادن خود به عنوان افرادی خیر و انسان دوست و طرفدار فقرا و ضعفا

-  شناسائی افراد مستعد برای جذب و تبلیغ بهائیت

زمینه سازی بهائیت برای اجرای طرح در خارج از کشور-دبی

زمینه سازی بهائیت برای اجرای طرح در خارج ازکشور-دبی

+ نوشته شده توسط حقیقت در یکشنبه نوزدهم آبان 1387 و ساعت 14:15 |

در روند اجرای طرح روحی ، به جوانان بهائی مستقر در دوره آموزشی در دبی، کتابی تحت عنوان : "نسائم تأیید The breezes of confirmation "معرفي مي  گردد(به عنوان يك كتاب كمك آموزشي) ،  تا بر اساس محتویات آن مبادرت به اجرای طرح نمایند.

 ابزار بهائیت برای اجرای طرح

این کتاب مخصوص آموزش نوجوانان ده تا دوازده سال نوشته شده و داستان یک دختر و پسر آفریقایی در یکی از روستاههای کشور زامبیا است که از فقر و عدم توسعه روستای خود ناراحت بوده و به دنبال تأئیدات الهی و معنوی هستند.

مجریان بهائی طرح روحی با الهام از تبلیغات این کتاب به روستاها و مناطق محروم می روند و ضمن انجام کارهای پوششی عمرانی، مردم را ترغیب و تشویق و متوجه تعالیم دینی می نمایند و بعد از آمادگی ذهنی و شستشوی مغزی به آنان القا می کنند که بهائیت تنها راه نجات بخش آنان برای رسیدن به تأییدات و نسائم معنوی هستند.

علیرغم انکار بهائیان دستگیر شده که  منکر ارتباط  این کتاب  با تبلیغات  بهائی هستند ، خوب است به صفحه اول سایت رسمی بهائی (توزیع کننده  آثار بهائی )توجه کنید که معرفی کننده این کتاب به بهائیان و غیر بهائیان است.

بنا به گزارش رادیو بی بی سی، خود ناشر آمریکایی این کتاب هم معتقد است این کتاب بر اساس تعلیمات آئین بهائی نوشته شده است.      

ابزاربهائیان برای اجرای طرح                  

                                                                                                 

+ نوشته شده توسط حقیقت در شنبه هجدهم آبان 1387 و ساعت 14:16 |

بهائیان اعزامی به دبی بعد از فراگیری آموزشهای لازم و با عزمی جزم و با اعتماد مصنوعی که در ذهن آنها ایجاد کرده بودند به ایران مراجعت کردند.

پیرو تعالیم فرا گرفته و نقشه از قبل طرح ریزی شده،تشکیلات نفوذی بهائیت از طرحهای عمرانی و بهداشتی و آموزشی دفتر یونیسف در ایران خبر دار شده بود. به همین منظور نفوذ و حضور در طرحهای مؤسسه به عنوان گام اول اجرای این توطئه در نظر گرفته شد.

طراحان این نقشه سعی کردند تعدادی از جوانان مسلمان بشر دوست و علاقمند به فعالیتهای عام المنفعه را نیز جذب نموده و به عنوان مجریان این برنامه در کنار جوانان بهائی قرار دهند تا از حضور آنها برای رد گم کردن وجلوگیری از حساس شدن مردم و مقامات مملکتی بهره بردای نمایند.

به دنبال فراهم شدن بسترهای لازم برای اجرای توطئه، این گروه با مراجعه به شورای اسلامی شهر شیراز و با عنوان مؤسسه پژوهشی کودکان دنیا تقاضای فعالیت دوستانه در شهرک های مهدی آباد و سهل آباد را مطرح کردند.

شورای شهر شیراز هم بدون توجه به ماهیت واقعی این گروه و در حالیکه از بهائی بودن اکثریت اعضای گروه خبر نداشت از شوراهای محلی مهدی آباد و سهل آباد درخواست کرد که با آن گروه همکاری کنند.

توضیح : جالب این است که بنا به گزارش رادیو BBC  بخش فارسی :

ً مسئولان موسسه پژوهشی کودکان دنیا اعلام کردند این مؤسسه که در 20 استان کشور فعالیت دارد – در استان فارس دفتری نداشته و نام رها سروستانی در هیچ یک از پرونده های این مؤسسه، نه به عنوان عضو، و نه با هیچ عنوان دیگری وجود ندارد. لذا ایشان مجوز مذکور را از شورای شهر شیراز بصورت منافقانه و با مخفی کردن ماهیت بهائی بودن خود اخذ نموده اند و خود را به دروغ نماینده موسسه پژوهشی کودکان دنیا معرفی کرده است.

این گروه با کسب مجوز(فريبكارانه) و با فراهم کردن وسائل نقلیه و تدارکات مفصل و با حمایت مالی تشکیلات بهائیت ، روزهای جمعه به سوی این دو شهرک فقیر نشین هجوم می بردند وبا ظاهر اسلامی و با مانتو و روسری، زنان مسلمان و با نصب آرم صلیب سرخ بر روی پیشانی خود به عنوان یک گروه وابسته به سازمان صليب سرخ جهاني،  

زمینه سازی بهائیان برای اجرای طرح درمهدی آباد شیراز                                                                            

مبادرت به جمع آوری کودکان و نوجوانان این محلات می نمودند و آنها را در گروههای جداگانه به دورخود جمع و هر هفته با اهدای هدایای کودکانه، بچه ها را تشویق به حضور می کردند.

توطئه بهائیان درمهدی آباد شیراز

سوءاستفاده بهائیت از آرم صلیب سرخ جهانی جهت اغفال مردم

(سوء استفاده از آرم صلیب سرخ جهانی توسط جوانان بهائی برای فریب دادن و اغفال مردم)

ابتدا با تشکیل کلاسهای نقاشی، سواد آموزی، بهداشتی طرح خود را پیاده و سپس برنامه های جمعی با تلفیق نمودن پسران و دختران به منظور خنثی کردن حجب و حیای آنان زمینه برای کنار گذاشتن اعتقادات و آداب و سنن اسلامی  را  فراهم می کردند ودر این مسیر از برنامه های ورزش صبحگاهی مختلط هم بهره بردای می کردند.

+ نوشته شده توسط حقیقت در جمعه هفدهم آبان 1387 و ساعت 14:17 |

 جوانان بهائی شرکت کننده در طرح منافقانه مؤسسه روحی در شهرک مهدی آباد شیراز قصد داشتند با الهام از روشهای آموزش دیده در خارج از کشور بتدریج زمینه لازم برای القای تعلیمات بهائی را فراهم کنند. عکسهای منتشره از فعالیت منافقانه این گروه که تحت پوشش اقدامات بشر دوستانه صورت می گرفت خود گویای حرکت منافقانه آنان است.

الف) شستشوی مغزی مادران کودکان:

این گروه خود را  تحت عنوان مؤسسه پژوهشی کودکان دنیامعرفی کرده بودندولی از هر فرصتی برای گفتگو و یا جمع کردن مادران بچه ها كه بی خبر از توطئه در حال انجام بودند سوء استفاده می کردند.

شستشوی مغزی مادران توسط بهائیت

(مقدمه چینی برای تبلیغ بهائیت در میان مادران )

توطئه بهائیان جهت اغفال مادران

( گفتگوی فرد بهائی باپوشش ظاهرا اسلامی با مادران ؟!!!)

 

 ب) سوء استفاده از ظاهر و پوشش اسلامی:

درحالیکه دختران بهائی شرکت کننده در این طرح هیچگونه اعتقادی به حجاب اسلامی ندارند و بلکه مروج و حامی بی حجابی در ایران هستند، با حجاب و مانتو و مقنعه اسلامی و باحالتی ظاهر فریب دختران و زنان مسلمان شهرک را به دور خود جمع می کردند و با آنان به عنوان یک مسلمان طرح دوستی می ریختند.

سوءاستفاده بهائیت از ظاهرو پوشش اسلامی

(ظاهر منافقانه برخی دختران بهائی در مهدی آباد شیراز)

 چهره واقعی و غیراسلامی مجریان اصلی توطئه درمهدی آباد شیراز

( چهره واقعی و غیر اسلامی مجریان اصلی توطئه در مهدی آباد شیراز )

 

پ ) سوء استفاده از احساسات و عواطف پسران مسلمان:

 دختران بهائی سعی می کردند به تدریج طرح دوستی با پسران و نوجوانان و فقیران مهدی آباد ریخته و احساسات پسرانه آنها را تحریک نمایند تا به تدریج غیرت دینی و اسلامی در آنان تضعیف گردد.

یکی از دختران بهائی در  فیلم افشا گرانه  از  فعالیت  به  ظاهر  بشر دوستانه در مهدی آباد میگوید:

بتدریج یکی از آن پسران به نام مهدی را مرتباً در  بغل می گرفتم !!! و او را می بوسیدم و او هم کم کم مرا می بوسید وخجالت نمی کشید!!!

این حرکات زشت و ناپسند مقدمه چینی برای شستشوی مغزی جوانان با غیرت و مسلمان برای القای تعلیمات بهائیت بوده است.

بهائیت نه به حجاب معتقد است و نه از اختلاط دختران و پسران در مجالس و محافل مختلط نگرانی دارد ، بلکه مشوق و مبلغ این اقدامات ضد فرهنگی است.

سوء استفاده از احساسات و عواطف کودکان مسلمان

(به نقل از فیلم بهائی : " این پسر دیگر با ما احساس نامحرمی نمی کند ، غیرتی نمی شود و ... حتی مارا می بوسد ...!!! "  )

ت ) القای تدریجی تعلیمات بهائیت:

جوانان بهائی هنگامی که کودکان معصوم  و  بی گناه  را به  دور خود جمع می کردند از آنان می خواستند که برای موفقیت شان دعا کنند!! در حالیکه روز جمعه یک روز تعطیلی اسلامی است وروز دعا برای ظهورامام زمان (ع) است، این جوانان بهائی از دعاها و اوراد مخصوص بهائی در جمع کودکان استفاده کرده و بتدریج فرهنگ و آداب بهائی  را در فکر و  ذهن  پاک کودکان  القا می کردند.

القای تدریجی تفکرات بائیت

(سوال : خوب به این عکس توجه کنید . از این دختر خانم بهائی سوال کنید آموزش دعای بهائیان چه ارتباطی به " موسسه پژوهشی کودکان و نوجوانان  " دارد؟ ) 

 ث) رواج بی حجابی و کم رنگ کردن عفت اسلامی دختران مسلمان:

جوانان برای مجری طرح روحی در مهدی آباد با ایجاد محبت مصنوعی در میان دختران معصوم و پاک منطقه آنها را به خود جذب می نمودند.

ابتدا کلاسهای دختران و پسران به طور جداگانه تشکیل می شد ولی بتدریج کلاسها مختلط می شدند و یواش یواش چهره نیمه حجاب دختران بهائی و چهره آرایش کرده آنان روی دختران مسلمان هم تأثیر می گداشت.

نقشه دیگر بهائیان این بود که به بهانه ورزش صبحگاهی پسران و دختران را یک در میان کنار هم قرار دهند تا بتدریج حجب و حیای اسلامی دختران فرو ریزد و مقدمه برای اختلاط با پسران و زمینه سازی برای تعلیمات ضد اسلامی بهائیت را فراهم کنند.

در فیلم افشا شده از فعالیت بهائیان در مهدی آباد صریحاً گوینده فیلم به این موضوع اشاره می کند و اعتراف می کند که:

ً دیگر دختران مهدی آباد خجالت نمی کشیدند که در کنار پسران به ورزش و نرمش بپردازند ً 

ج) توطئه بهائی نمودن شهرک مهدی آباد و حذف نام مبارک امام زمان (ع):

هدف نهائی و اصلی تشکیلات بهائیت ایجاد شهرکها و مناطق بهائی نشین در اطراف شهرهای بزرگ و ایجاد حلقه محاصره فرهنگی شهرهای مهم و استراتژیک مملکت بوده است. سوء استفاده از فقر فرهنگی و  اقتصادی مردم محروم مناطق و نشان دادن چهره بشر دوستانه توسط مجریان بهائی این طرح به منظور فشار به مسئولان مملکتی و رو در رو قرار دادن مردم آن مناطق با نظام جمهوری اسلامی ایران بوده است و در این مسیر از مظلوم نمائی به عنوان سلاح تبلیغی خود حداکثر بهره برداری را می نمایند.

خوب است به این قسمت از گفتگوی جوانان بهائی در گروه اینترنتی جوانان بهائی ایرانی تحت عنوان Bahai – Persian توجه نمائید:

"بالاخره با همت جوانان بهائی و استقامت آنان ،  مهدی آباد به بهائی آباد تبدیل خواهد شد" !!!!

+ نوشته شده توسط حقیقت در پنجشنبه شانزدهم آبان 1387 و ساعت 14:18 |

با لطف و عنایات  امام زمان (ع) و با هوشیاری جوانان با غیرت و متدین مهدی آباد و سهل آباد، نقشه مزدورانه و منافقانه بهائیان کشف شد و سران و عوامل اصلی این طرح دستگیر گردیدند. جوانان مسلمان عضواین گروه که از ماهیت واقعی طرح بی اطلاع بودند سریعاً آزاد شده و جوانان بهائی در بازجوئیهای صورت گرفته جزئیات این طرح شوم را افشا کردند. آنها صراحتاً به مسافرت خود به خارج از کشور و شرکت در کلاسهای طرح روحی اعتراف کرده اند.

از آنجا که فریب دادن مردم و مسئولان مملکتی به ویژه شورای محترم اسلامی شهر شیرازو سوء استفاده از نام و عنوان سازمانهای غیر دولتی و عام المنفعه و ساير عناوين پوششی ، از مصادیق بارز اقدامات غیر قانونی و تبلیغ علیه نظام جمهوری اسلامی ایران می باشد، لذا توسط دادگاه محترم شيراز سه نفر از سران اصلی این طرح به زندان محکوم گردیده و پنجاه و یک نفر دیگر از آنان به حبس تعلیقی و شرکت در کلاسهای آموزشی اسلامی و ادیان تطبیقی موظف گردیده اند.

در این کلاسهای آموزشی از اساتید مجرب و آگاه به عقاید اسلامی  و بهائی ، در یک محیط گفتگوی آزاد و باز اجرا می شود تا جوانان بهائی با معارف اسلامی آشنا گردند و به اهداف پشت پرده توطئه ای که ناآگاهانه در دام آن افتاده بودند آشنا شوند.

به این جوانان فرصت بحث و گفتگوی آزاد داده شده است و دریک محیط دوستانه مباحث اسلامی به آنان آموزش داده شده و مدارک و اسناد غیر قابل  انکاری از کتابهای اصلی اهدائی بهائی در اثبات بطلان عقاید بهائیت به آنان تعلیم داده می شود و بدون هیچگونه توهین و اهانتی ازآنان خواسته می شود که شخصاً حق را از باطل تشخیص دهند.
+ نوشته شده توسط حقیقت در چهارشنبه پانزدهم آبان 1387 و ساعت 14:20 |

 بدنبال کشف توطئه و دستگیری عاملان اصلی این طرح شوم، ماشین تبلیغاتی بهائیت در سراسر دنیا به کمک عوامل ضد انقلاب به حرکت درآمده و به بهانه "حقوق بشر "و

 " آزادی بیان "  و  "آزادی دین  "به حمایت از این افراد فریب خورده برآمدند.

از طرف دیگر دولتهای استعمارگر غربی که همواره حامی و پشتیبان تشکیلات استعماری بهائیت بوده اند با صدور بیانیه و اعلامیه و قطعنامه و ... به محکوم کردن جمهوری اسلامی و آراء صادره و قانونی دادگاه و قاضی پرونده پرداختند.

وزارت خارجه آمریکا اولین کشوری بود که طبق معمول به حمایت از بهائیان پرداخت!!!

بهائیان در داخل و خارج از کشور هم با مظلوم نمائی در هر کوی و برزن و محفلی به مردم ناآگاه القا می کردند که این جوانان بهائی قصدشان خدمت به مردم بوده است و بیخود و بی جهت دستگیر و مجازات شده اند.

پدران و مادران این جوانان هم همواره سعی کرده و می کنند با سوء استفاده از احساسات و عواطف مردم در گفتگوهای روزانه و با مکاتبات با مقامات مملکتی و با حضور در سایتهای اینترنتی، اشک تمساح ریخته و فرزندان خود را بیگناه جلوه دهند و این مظلوم نمائی را مقدمه تبلیغات بهائیت قرار داده اند.

 مردم مسلمان و متدین و دوستدار امام زمان (ع) که از توطئه بهائیان برای خدشه دار کردن وجهه و آبرو و اعتبار اسلامی شهرک مهدی آباد خبر دار شده بودند، همه ساله با برگزاری جشنهای با شکوه، میلاد فرخنده حضرت صاحب الزمان (ع) را برگزار کرده و با اقدام خود مشت محکمی به دهان یاوه گویان و مبلغان بهائی و تشکیلات عنکبوتی بهائیت کوبیده اند.

+ نوشته شده توسط حقیقت در سه شنبه چهاردهم آبان 1387 و ساعت 14:21 |